gerklės skausmas
„Tantum Verde“ burnos gleivinės purškalas

„TANTUM

Vietinio poveikio vaistas, kuris malšina burnos, ryklės ar dantenų uždegimo sukeltą skausmą ir patinimą

Nuskausmina labai greitai

Tyrimais patvirtintas greitas anestetinis poveikis.

Gydytojai pasitiki

„Tantum Verde“ efektyviai gydo dažniausiai pasitaikančias gerklės infekcijas.

Tinka visai šeimai

„Tantum Verde“ gali vartoti suaugusieji, vaikai nuo 3 metų.

Švelnaus mėtų skonio

Švelnus skonis patinka tiek suaugusiems, tiek mažiems vaikams.

„Tantum Verde“ produktų linija

„Tantum Verde burnos gleivinės purškalas (tirpalas)

„Tantum Vede“ purškalas (tirpalas) yra populiariausias iš visų „Tantum Verde“ produktų. Jis pasižymi švelniu mėtų skoniu ir lengvai parenkama doze pagal paciento amžių ar negalavimo sunkumą. Šios savybės yra vertinamos tiek gydytojų, tiek pacientų. „Tantum Verde“ purškalas (tirpalas) tinka visai šeimai, net ir mažyliams nuo 3 metų.

TANTUM VERDE burnos gleivinės purškalas informacinis lapelis

Slopina uždegimą ir malšina gerklės skausmą

Veiklioji „Tantum Verde“ medžiaga – benzidamino hidrochloridas – stipriai slopina uždegimą ir malšina skausmą. Benzidaminas pasižymi trigubu poveikiu: nuskausminamuoju, priešuždegiminiu ir antiseptiniu (apsaugančiu nuo kenksmingų mikroorganizmų). Vartojant „Tantum Verde“ veiklioji medžiaga yra absorbuojama uždegimo apimtų audinių ir pradeda gydomąjį procesą.

Tinka visai šeimai

„Tantum Verde“ yra greitai ir efektyviai veikiantis nesteroidinis vaistas nuo uždegimo, tinkamas gydyti dėl įvairių priežasčių kilusį gerklės skausmą. Jis tinka visai šeimai – purškalą gali vartoti ir suaugusieji, ir vaikai.

„Tantum Verde“ rekomenduojama vartoti

Kai skauda gerklę, sunku kalbėti ir ryti. Jis tinka gerklės skausmo, burnos gleivinės žaizdelių ar dantenų uždegimui gydyti.

„Tantum Verde“ vartojimas

Patogi pakuotė leidžia lengvai ir paprastai vartoti „Tantum Verde“ burnos gleivinės purškalą (tirpalą). Kaskart paspaudus preparato pakuotės purkštuką, įpurškiama 0,17 ml purškalo.

Rekomenduojamas „Tantum Verde“ burnos gleivinės purškalo (tirpalo) dozavimas:

  • Suaugusiems žmonėms – 4–8 įpurškimai 2–6 kartus per parą;
  • 6–12 metų vaikams – 4 įpurškimai 2–6 kartus per parą;
  • 3–5 metų vaikams – po 1 įpurškimą 4 kg kūno svorio (daugiausiai 4 įpurškimus) 2–6 kartus per parą.

Taip pat galima rinktis ir stipresnį burnos purškalą (tirpalą) „Tantum Verde Forte”, „Tantum Verde“ burnos gleivinės tirpalą (skaliklį) ar „Tantum Verde” pastiles.

„Tantum Verde  Forte” burnos gleivinės purškalas

Tai stipresnis didesnės koncentracijos „Tantum Verde“ purškalas gerklei. Dėl šios priežasties pakuotė yra nedidelė, telpanti net ir mažoje kišenėje. Vartojant „Tantum Verde Forte” reikės mažiau įpurškimų norint pasiekti reikiamą dozę. „Tantum Verde Forte“ purškalas yra intensyvesnio skonio ir poveikio, todėl jį dažniau renkasi suaugusieji, tačiau jis tinka ir vaikams nuo 3 metų.

TANTUM VERDE forte informacinis lapelis

„Tantum Verdepastilės

Pastiles patogu vartoti ir nešiotis. Kiekviena pastilė supakuota atskirai, tad net pabirusios rankinėje ar stalčiuje, jos išlieka higieniškos. Čiulpiant mėtų skonio pastiles iš karto jaučiamas šaldantis ir nuskausminamasis poveikis. Jaunesniems negu 6 metų vaikams nerekomenduojama vartoti dėl pavojaus užspringti, 6–12 metų vaikai jas gali vartoti, prižiūrimi suaugusiojo.

TANTUM VERDE kietosios pastilės informacinis lapelis

„Tantum Verde“ burnos gleivinės tirpalas (skaliklis)

„Tantum Verdeburnos gleivinės tirpalas (skaliklis)

„Tantum Verde“ tirpalas lengviausiai pritaikomas skirtingiems poreikiams. Skalaujant lengviau pasiekti visą burnos gleivinę, tad jo panaudojimas yra platesnis. Jis tinka gerklės skausmo, burnos gleivinės žaizdelių ar dantenų uždegimui gydyti. Puikia tinka po odontologinių procedūrų (dantų higienos, dantų rovimo ir pan.).  Mažiems vaikams ir asmenims, kurie negali kontroliuoti rijimo reflekso, gydytis „Tantum Verde“ burnos gleivinės tirpalu (skalikliu) negalima, kadangi jie gali uždusti.

TANTUM VERDE burnos gleivinės tirpalas informacinis lapelis

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsauos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

„Tantum Verde“ burnos gleivinės purškalas

TANTUM VERDE rasite

visose vaistinėse